1267AY-680M=P3 Murata
  • Part Number: 1267AY-680M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 68UH 1.3A 240 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1267AY-680M=P3 Murata
    1267AY-680M=P3 Murata
    1267AY-680M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1267AY-680M=P3 is described as FIXED IND 68UH 1.3A 240 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED