1267AY-150M=P3 Murata
  • Part Number: 1267AY-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 2.6A 58.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1267AY-150M=P3 Murata
    1267AY-150M=P3 Murata
    1267AY-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1267AY-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 2.6A 58.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE