1267AY-100M=P3 Murata
  • Part Number: 1267AY-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 3.3A 39.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1267AY-100M=P3 Murata
    1267AY-100M=P3 Murata
    1267AY-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1267AY-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 3.3A 39.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK