1264EY-680M=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-680M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 68UH 1.4A 390 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-680M=P3 Murata
    1264EY-680M=P3 Murata
    1264EY-680M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-680M=P3 is described as FIXED IND 68UH 1.4A 390 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"