1264EY-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.4A 34.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-4R7M=P3 Murata
    1264EY-4R7M=P3 Murata
    1264EY-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 5.4A 34.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE