1264EY-470M=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-470M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 47UH 1.7A 312 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-470M=P3 Murata
    1264EY-470M=P3 Murata
    1264EY-470M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-470M=P3 is described as FIXED IND 47UH 1.7A 312 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK