1264EY-330M=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-330M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 33UH 1.9A 204 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-330M=P3 Murata
    1264EY-330M=P3 Murata
    1264EY-330M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-330M=P3 is described as FIXED IND 33UH 1.9A 204 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE