1264EY-1R5N=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-1R5N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 8.3A 16.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-1R5N=P3 Murata
    1264EY-1R5N=P3 Murata
    1264EY-1R5N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-1R5N=P3 is described as FIXED IND 1.5UH 8.3A 16.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.