1264EY-150M=P3 Murata
  • Part Number: 1264EY-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 3A 104.4 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1264EY-150M=P3 Murata
    1264EY-150M=P3 Murata
    1264EY-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1264EY-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 3A 104.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"