1255AY-470M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-470M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 47UH 1.4A 252 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-470M=P3 Murata
    1255AY-470M=P3 Murata
    1255AY-470M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-470M=P3 is described as FIXED IND 47UH 1.4A 252 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS