1255AY-330M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-330M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 33UH 1.7A 174 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-330M=P3 Murata
    1255AY-330M=P3 Murata
    1255AY-330M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-330M=P3 is described as FIXED IND 33UH 1.7A 174 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE