1255AY-220M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-220M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-220M=P3 Murata
    1255AY-220M=P3 Murata
    1255AY-220M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-220M=P3 is described as FIXED IND 22UH 2A 117.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT