1255AY-1R0N=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-1R0N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 9.5A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-1R0N=P3 Murata
    1255AY-1R0N=P3 Murata
    1255AY-1R0N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-1R0N=P3 is described as FIXED IND 1UH 9.5A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F