1255AY-150M=P3 Murata
  • Part Number: 1255AY-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 2.5A 75.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1255AY-150M=P3 Murata
    1255AY-150M=P3 Murata
    1255AY-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1255AY-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 2.5A 75.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM