1239AS-H-6R0M=P2 Murata
  • Part Number: 1239AS-H-6R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6UH 1.1A 275 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1239AS-H-6R0M=P2 Murata
    1239AS-H-6R0M=P2 Murata
    1239AS-H-6R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1239AS-H-6R0M=P2 is described as FIXED IND 6UH 1.1A 275 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.