1217AS-H-4R7N=P3 Murata
  • Part Number: 1217AS-H-4R7N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.3A 18 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1217AS-H-4R7N=P3 Murata
    1217AS-H-4R7N=P3 Murata
    1217AS-H-4R7N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1217AS-H-4R7N=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 6.3A 18 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.