1217AS-H-3R3N=P3 Murata
  • Part Number: 1217AS-H-3R3N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6.8A 14.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1217AS-H-3R3N=P3 Murata
    1217AS-H-3R3N=P3 Murata
    1217AS-H-3R3N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1217AS-H-3R3N=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 6.8A 14.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"