1217AS-H-1R5N=P3 Murata
  • Part Number: 1217AS-H-1R5N=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 1217AS-H-1R5N=P3 Murata
    1217AS-H-1R5N=P3 Murata
    1217AS-H-1R5N=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. 1217AS-H-1R5N=P3 is described as FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.