BU-8080-E-12-2 Mueller Electric
  • More about BU-8080-E-12-2 Mueller Electric
    BU-8080-E-12-2 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-8080-E-12-2 is described as Receptacle; ABS; 22 AWG; 19/34; Tinned Copper; PVC; 12 in.; Red. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Mueller Electric
    ---> Test Leads & Cable Assembly from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Test Leads & Cable Assembly
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM