BU-7070-B-24-2 Mueller Electric
  • More about BU-7070-B-24-2 Mueller Electric
    BU-7070-B-24-2 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-7070-B-24-2 is described as Banana Plug; Beryllium Copper; Red; 24 in.. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V