BU-7070-B-12-2 Mueller Electric
  • More about BU-7070-B-12-2 Mueller Electric
    BU-7070-B-12-2 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-7070-B-12-2 is described as Banana Plug; Beryllium Copper; Red; 12 in.. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE