BU-7070-B-12-0 Mueller Electric
  • More about BU-7070-B-12-0 Mueller Electric
    BU-7070-B-12-0 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-7070-B-12-0 is described as Banana Plug; Beryllium Copper; Black; 12 in.. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Mueller Electric
    ---> Test Leads & Cable Assembly from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Test Leads & Cable Assembly
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ