BU-5659-B-12-0 Mueller Electric
  • More about BU-5659-B-12-0 Mueller Electric
    BU-5659-B-12-0 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-5659-B-12-0 is described as Insulated BNC Male to BNC Female, 12", Black. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Mueller Electric
    ---> Test Leads & Cable Assembly from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Test Leads & Cable Assembly
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT