BU-1031-A-24-2 Mueller Electric
  • More about BU-1031-A-24-2 Mueller Electric
    BU-1031-A-24-2 is manufactured by Mueller Electric and is categorized in the Test Leads & Cable Assembly category. BU-1031-A-24-2 is described as Test Lead; Steel; 20; 41 x 36; PVC; Beryllium Copper; 3/16 in.; 24 in.; 105 deg. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Mueller Electric
    ---> Test Leads & Cable Assembly from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Test Leads & Cable Assembly
    Connector Support
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 6UX19X10
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM