MPM3805GQB-25-Z Monolithic Power Systems
  • More about MPM3805GQB-25-Z Monolithic Power Systems
    MPM3805GQB-25-Z is manufactured by Monolithic Power Systems and is categorized in the DC/DC Converters category. MPM3805GQB-25-Z is described as IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"