MSDM50-16 Microsemi Corp
  • More about MSDM50-16 Microsemi Corp
    MSDM50-16 Microsemi Corp
    MSDM50-16 is manufactured by Microsemi Corp and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. MSDM50-16 is described as MOD BRIDGE 3PH 1600V 50A M2-1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR