MSDM50-12 Microsemi Corp
  • More about MSDM50-12 Microsemi Corp
    MSDM50-12 Microsemi Corp
    MSDM50-12 is manufactured by Microsemi Corp and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. MSDM50-12 is described as MOD BRIDGE 3PH 1200V 50A M2-1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK