MSD200-12 Microsemi Corp
  • Available: 9
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MSD200-12 Microsemi Corp
    MSD200-12 Microsemi Corp
    MSD200-12 is manufactured by Microsemi Corp and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. MSD200-12 is described as DIODE BRIDGE 3PH 1200V 200A SM3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microsemi Corp
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"