MSD130-16 Microsemi Corp
  • Available: 148
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MSD130-16 Microsemi Corp
    MSD130-16 Microsemi Corp
    MSD130-16 is manufactured by Microsemi Corp and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. MSD130-16 is described as DIODE BRIDGE 1600V 130A SM3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microsemi Corp
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM