M15KP130CA Microsemi Corp
  • Part Number: M15KP130CA
  • Manufacturer Name: Microsemi Corp
  • Description: TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
  • Category: TVS Diodes
  • Status:
  • More about M15KP130CA Microsemi Corp
    M15KP130CA Microsemi Corp
    ---> Other parts by Microsemi Corp
    ---> TVS Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  TVS Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM