APTDC20H601G Microsemi Corp
  • More about APTDC20H601G Microsemi Corp
    APTDC20H601G Microsemi Corp
    APTDC20H601G is manufactured by Microsemi Corp and is categorized in the Bridge Rectifier Diodes category. APTDC20H601G is described as RECT BRIDGE 20A 600V SP1. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microsemi Corp
    ---> Bridge Rectifier Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Bridge Rectifier Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS