MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR Micron
  • Part Number: MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 125MHZ 90VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR Micron
    MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR Micron
    MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48V4M32LFB5-8 XT:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 125MHZ 90VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V