MT48LC8M16A2P-75 IT:G TR Micron
  • Part Number: MT48LC8M16A2P-75 IT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48LC8M16A2P-75 IT:G TR Micron
    MT48LC8M16A2P-75 IT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC8M16A2P-75 IT:G TR is described as IC SDRAM 128MBIT 133MHZ 54TSOP. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"