MT48LC4M16A2P-6A:J Micron
  • Part Number: MT48LC4M16A2P-6A:J
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 64MBIT 167MHZ 54TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 4,809
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"