MT48LC32M16A2TG-75 IT:C TR Micron
  • Part Number: MT48LC32M16A2TG-75 IT:C TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 512MBIT 133MHZ 54TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 2,052
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MT48LC32M16A2TG-75 IT:C TR Micron
    MT48LC32M16A2TG-75 IT:C TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC32M16A2TG-75 IT:C TR is described as IC SDRAM 512MBIT 133MHZ 54TSOP. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE