MT48LC32M16A2P-75 IT:C TR Micron
  • Part Number: MT48LC32M16A2P-75 IT:C TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 512MBIT 133MHZ 54TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48LC32M16A2P-75 IT:C TR Micron
    MT48LC32M16A2P-75 IT:C TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC32M16A2P-75 IT:C TR is described as IC SDRAM 512MBIT 133MHZ 54TSOP. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM