MT48LC16M16A2B4-6A AAT:G Micron
  • Part Number: MT48LC16M16A2B4-6A AAT:G
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 256MBIT 167MHZ 54VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 2,325
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MT48LC16M16A2B4-6A AAT:G Micron
    MT48LC16M16A2B4-6A AAT:G is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48LC16M16A2B4-6A AAT:G is described as IC SDRAM 256MBIT 167MHZ 54VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM