MT48H16M16LFBF-75 IT:H TR Micron
  • Part Number: MT48H16M16LFBF-75 IT:H TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 54VFBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT48H16M16LFBF-75 IT:H TR Micron
    MT48H16M16LFBF-75 IT:H TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT48H16M16LFBF-75 IT:H TR is described as IC SDRAM 256MBIT 133MHZ 54VFBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2