MT47H64M8CF-25E:G TR Micron
  • Part Number: MT47H64M8CF-25E:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 60FBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 3,756
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE