MT47H32M16HW-25E AAT:G TR Micron
  • Part Number: MT47H32M16HW-25E AAT:G TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 84FBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • Available: 5,150
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MT47H32M16HW-25E AAT:G TR Micron
    MT47H32M16HW-25E AAT:G TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT47H32M16HW-25E AAT:G TR is described as IC SDRAM 512MBIT 400MHZ 84FBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM