MT41K64M16TW-107 AAT:J TR Micron
  • Part Number: MT41K64M16TW-107 AAT:J TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 1GBIT 933MHZ 96FBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT41K64M16TW-107 AAT:J TR Micron
    MT41K64M16TW-107 AAT:J TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT41K64M16TW-107 AAT:J TR is described as IC SDRAM 1GBIT 933MHZ 96FBGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V