MT40A256M16GE-075E AAT:B TR Micron
  • Part Number: MT40A256M16GE-075E AAT:B TR
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC SDRAM 4GBIT 1.33GHZ 96BGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT40A256M16GE-075E AAT:B TR Micron
    MT40A256M16GE-075E AAT:B TR is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT40A256M16GE-075E AAT:B TR is described as IC SDRAM 4GBIT 1.33GHZ 96BGA. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM