MT29F4G01ABBFD12-AATES:F Micron
  • Part Number: MT29F4G01ABBFD12-AATES:F
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC FLASH SLC 4GBIT 4GX1 TBGA
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT29F4G01ABBFD12-AATES:F Micron
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A