MT29F256G08CJABBWP-12IT:B Micron
  • Part Number: MT29F256G08CJABBWP-12IT:B
  • Manufacturer Name: Micron
  • Description: IC FLASH 256GBIT 83MHZ 48TSOP
  • Category: Uncategorized Memory
  • Status:
  • More about MT29F256G08CJABBWP-12IT:B Micron
    MT29F256G08CJABBWP-12IT:B is manufactured by Micron and is categorized in the Uncategorized Memory category. MT29F256G08CJABBWP-12IT:B is described as IC FLASH 256GBIT 83MHZ 48TSOP. Perfect Parts is a supplier of Memory Management and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Micron
    ---> Uncategorized Memory from all manufacturers
    ---> Memory Management by sub category
  • More About  Uncategorized Memory
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A