T2527N038-6AQ Microchip
  • More about T2527N038-6AQ Microchip
    T2527N038-6AQ Microchip
    T2527N038-6AQ is manufactured by Microchip and is categorized in the Driver/Reciever/Transceiver Interfaces category. T2527N038-6AQ is described as IC RECEIVER IR 3.3V 38KHZ 8TSSOP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Driver/Reciever/Transceiver Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Driver/Reciever/Transceiver Interfaces
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR