T2526N038-6AQ Microchip
  • More about T2526N038-6AQ Microchip
    T2526N038-6AQ Microchip
    T2526N038-6AQ is manufactured by Microchip and is categorized in the Driver/Reciever/Transceiver Interfaces category. T2526N038-6AQ is described as IC RECEIVER IR 3V 38KHZ 8-TSSOP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Driver/Reciever/Transceiver Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Driver/Reciever/Transceiver Interfaces
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK