T2525N038-6AQ Microchip
  • More about T2525N038-6AQ Microchip
    T2525N038-6AQ Microchip
    T2525N038-6AQ is manufactured by Microchip and is categorized in the Driver/Reciever/Transceiver Interfaces category. T2525N038-6AQ is described as IC RECEIVER IR 5V 38KHZ 8-TSSOP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Driver/Reciever/Transceiver Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Driver/Reciever/Transceiver Interfaces
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V