SY10EPT28LKI Microchip
  • More about SY10EPT28LKI Microchip
    SY10EPT28LKI Microchip
    SY10EPT28LKI is manufactured by Microchip and is categorized in the Logic Level Translators & Shifters category. SY10EPT28LKI is described as IC TRANSLATOR 3V 8-MSOP. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Level Translators & Shifters from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Level Translators & Shifters
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE