SY10EPT20VKI Microchip
  • More about SY10EPT20VKI Microchip
    SY10EPT20VKI Microchip
    SY10EPT20VKI is manufactured by Microchip and is categorized in the Logic Level Translators & Shifters category. SY10EPT20VKI is described as IC TRANSLATOR 3.3V/5V 8-MSOP. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Logic Level Translators & Shifters from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Logic Level Translators & Shifters
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM