SY10EP89VKC Microchip
  • More about SY10EP89VKC Microchip
    SY10EP89VKC Microchip
    SY10EP89VKC is manufactured by Microchip and is categorized in the Driver/Reciever/Transceiver Interfaces category. SY10EP89VKC is described as IC DRVR COAX CABLE 3.3V/5V 8MSOP. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Microchip
    ---> Driver/Reciever/Transceiver Interfaces from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  Driver/Reciever/Transceiver Interfaces
    Interface ICs
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS